Studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024

Rozpoczęliśmy rekrutację na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kompetencje i zdobyć cenne umiejętności potrzebne do rozwoju kariery zawodowej. Wydział Zarządzania oferuje kilkanaście kierunków w różnorodnych dziedzinach, które są unikalną okazją poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

Studia podyplomowePodnoszenie kompetencji jest niezwykle ważne w dynamicznym i konkurencyjnym świecie pracy, gdzie nieustannie zmieniające się wymagania rynku wymagają od nas ciągłego rozwoju. Studia podyplomowe stwarzają doskonałą możliwość na zdobycie specjalistycznej wiedzy, która może stanowić klucz do awansu zawodowego oraz otworzyć drzwi do nowych perspektyw kariery. Główną zaletą studiów podyplomowych jest ich skoncentrowanie na praktycznych umiejętnościach, które są niezbędne w konkretnych dziedzinach. Programy naszych studiów są starannie zaprojektowane, aby dostarczyć ich uczestnikom aktualne i praktyczne narzędzia, które mogą zastosować w swojej codziennej pracy. To sprawia, że studia podyplomowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zdobyć konkretną specjalizację lub poszerzyć swoje horyzonty w danej dziedzinie.

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania w nowym roku akademickim 2023/2024:

• Akademia Trenera Biznesu - rozwój umiejętności profesjonalnych
  • Akademia Zarządzania
  • Audyt Wewnętrzny w Administracji i Gospodarce - studia realizowane przy współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej (PIKW)
  • eCommerce
  • Postgraduate Studies in Finance and Accounting - studia z zakresu rachunkowości i finansów z akredytacją ACCA
  • Rachunkowość i Zarządzanie Finansowe
  • Rachunkowość i Zarządzanie Finansowe w Spółdzielniach i Wspólnotach Mieszkaniowych
  • Rachunkowość Zarządcza/Controlling
  • Zarządzanie Oświatą
  • Zarządzanie Procesami Logistycznymi
  • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
  • Zintegrowane Zarządzanie Rozwojem na Poziomie Lokalnym i Regionalnym
  • Zwinne Zarządzanie w Świecie VUCA
  • Polsko-Amerykański Program Studiów MBA

Szczegóły na stronie: https://www.crb.wz.uni.lodz.pl/oferta/studia-podyplomowe

Wciąż wzrasta znaczenie ciągłego uczenia się w rozwoju kariery zawodowej. Dziś pracodawcy poszukują pracowników, którzy są elastyczni, zdolni do przystosowania się do nowych wyzwań i otwarci na rozwój. Studia podyplomowe stanowią idealne narzędzie dla tych, którzy chcą pokazać swoją determinację i zaangażowanie w rozwój zawodowy. W obecnych czasach, kiedy rynek pracy jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek wcześniej, podnoszenie kompetencji jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Studia podyplomowe oferują doskonałą okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności, które są wysoko cenione na rynku pracy. Czy to poprzez specjalizację w swojej dziedzinie, czy też zdobycie wiedzy interdyscyplinarnej, studia podyplomowe mogą znacznie zwiększyć atrakcyjność CV i otworzyć nowe możliwości w karierze zawodowej.

Jeśli jesteś gotowy na podjęcie wyzwania i chcesz rozwinąć swoje kompetencje, teraz jest najlepszy moment, aby wybrać kierunek dla siebie. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś, aby rozpocząć swoją drogę do sukcesu zawodowego!

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ