30 lat Wydziału Zarządzania UŁ

Z radością informujemy, że Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego obchodzi w tym roku swoje 30-lecie! Przez trzy dekady nasz Wydział nieustannie się rozwijał, kształcąc przyszłych liderów biznesu i menedżerów, którzy z powodzeniem działają na rynkach krajowych i międzynarodowych. Serdecznie zapraszamy do świętowania z nami tego wyjątkowego jubileuszu - 3 czerwca 2024 r.

Prelegentki: Magda Kotlarczyk (Country Director, Google Polska, absolwentka Wydziału Zarządzania UŁ) i Aleksandra Wiśniewska (łodzianka, polityczka, politolożka, ekspertka do spraw humanitarnych). Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Robert Kozielski.

Już 3 czerwca 2024 r. zapraszamy na inspirujące i interaktywne spotkanie "Jak osiągać to, co wydaje się niemożliwe" na temat przekraczania granic i osiągania niemożliwego z udziałem wyjątkowych prelegentek: Magdy Kotlarczyk (Country Director, Google Polska, absolwentka Wydziału Zarządzania UŁ) i Aleksandry Wiśniewskiej (łodzianka, polityczka, politolożka, ekspertka do spraw humanitarnych). Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Robert Kozielski.

Plan spotkania:

  • 15.00 – 15.15 – Wprowadzenie, prof. dr hab. Robert Kozielski
  • 15.15 – 15.30 – „Szukaj... czyli refleksje absolwentki I rocznika Wydziału Zarządzania UŁ o tym, czego warto szukać w świecie, w którym można znaleźć chyba wszystko”, Magdalena Kotlarczyk
  • 15.30 – 15.45 – „Walcząc o okaleczony świat”, Aleksandra K. Wiśniewska
  • 15.45 – 16.30 – Pytania i moderacja dyskusji, prof. dr hab. Robert Kozielski
  • 17.00 - 18.00 - Pokaz kulinarny w Damiana Marchlewicza (Patio Wydziału Zarządzania)


Rejestracja obowiązkowa. Liczba miejsc ograniczona. LINK DO REJESTRACJI

Obchody 30-lecia tego dnia zwieńczy niebanalny pokaz kulinarny w wykonaniu Damiana Marchlewicza, zwycięzcy IV edycji Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia. Nowoczesną wariację kulinarną na temat wuzetki zobaczycie na Patio o godz. 17.00. Pokazowi towarzyszyć będzie pyszna kawa i herbata – idealne dopełnienie networkingowej atmosfery wśród studentów i absolwentów kilkudziesięciu roczników WZ UŁ.

Do zobaczenia!

Redakcja: Wydział Zarządzania