Zakończenie 60. edycji Studium menedżerskiego MiniMBA

W sobotę 24 czerwca 2023 r. zakończyła się 60. edycja Studium menedżerskiego MiniMBA® w Centrum Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

138 godzin zajęć, 15 bloków tematycznych, gra symulacyjna i na zakończenie prezentacje grupowe po warsztatach studium przypadku z udziałem PGE Skry Bełchatów.

 

 

Dziękujemy wszystkim studentom za zaangażowanie i profesjonalne prezentacje, a członkom Zarządu Klubu Tomaszowi Koprowskiemu i Radosławowi Marcowi za wyrażenie zgody na udział Klubu w projekcie końcowym oraz współpracę przy jego realizacji.
Zadaniem uczestników Studium było opracowanie propozycji budowania i wzmacniania marki klubu sportowego Skra Bełchatów. Pomysłów było wiele i każda prezentacja przyniosła mnóstwo inspiracji. 
W komisji oceniającej projekty zasiadali: 
- Tomasz Koprowski, Wiceprezes ds. Marketingu, 
- dr hab. Tomasz Czapla prof. UŁ, Dziekan Wydziału Zarządzania,
- oraz dr Maciej Malarski, Pełnomocnik Dziekana ds. Edukacji Menedżerskiej.  

Gratulujemy wszystkim słuchaczom, życzymy sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Studium Menedżerskie Mini MBA® to doskonała inwestycja w rozwój zawodowy dla osób na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych. Jeśli szukacie możliwości szybkiego rozwoju swoich kompetencji, zdobycia wiedzy lub pogłębienia swojej już istniejącej zachęcamy do odwiedzenia strony Studium. Trwa rejestracja na 61. edycję!

Więcej informacji na stronie www Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ.

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu