Zapraszamy na Open House Programu studiów MBA

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 08 maja 2024 (środa) 17:00 - 18:30

Poznaj kluczowe aspekty Programu Studiów MBA na Wydziale Zarządzania UŁ podczas otwartego spotkania informacyjnego dla kandydatów. Zapisz się na spotkanie i dołącz 8 maja 2024 r. o godz. 17.00 na MS Teams.

Czy myślisz o kolejnym kroku w rozwoju kariery zawodowej? Chcesz zdobyć nowe umiejętności, które otworzą dla Ciebie nowe możliwości w świecie biznesu? Zastanawiasz się czy 2-letnie wyzwanie, jakim są studia MBA jest dla Ciebie?

Open House to możliwość rozmowy w szerszym gronie oraz doskonała okazja do poznania i zadania pytań naszym ekspertom, obecnym studentom jak i absolwentom.

Tematy poruszane podczas Open House:

• Jakie są korzyści z posiadania tytułu MBA w dalszej karierze?
  • Program studiów i sposób realizacji
  • Proces rekrutacji i wymagane dokumenty.
  • Krótkie wystąpienie prof. Luca Brusati z Bocconi University – „An introduction to value-based pricing”

Zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte i zachęcamy do zapisania się. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Rejestracja na spotkanie:

Dołącz do naszego spotkania informacyjnego i odkryj, jak studia MBA mogą przyczynić się do osiągnięcia Twoich zawodowych celów!

Więcej informacji o Programie Studiów MBA: www.mba.uni.lodz.pl

Patron wydarzenia - MBA Portal.

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ

Miejsce wydarzenia: Online