Wiosenna pora na naukę: Studium menedżerskie zarządzanie projektami

Zapraszamy do udziału w wiosennej 14. edycji „Studium menedżerskiego Zarządzanie projektami” z certyfikacją IPMA, organizowanego przez Centrum Rozwoju Biznesu Wydziału Zarządzania UŁ.

Termin szkolenia: 18 marca – 5 czerwca 2024 (poniedziałki i środy 17:00-20:15)
Ilość godzin dydaktycznych: 72 
Zajęcia odbywają się online na platformie MS Teams


Zarządzanie projektami to kluczowy element efektywnego funkcjonowania w wielu dziedzinach biznesu, od technologii po marketing i zarządzanie zasobami ludzkimi. Dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w naszym intensywnym szkoleniu z zarządzania projektami, co może znacząco wpłynąć na Państwa sukces zawodowy.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

  1. Praktyczna wiedza: Nasze Studium menedżerskie Zarządzanie Projektami skupia się na praktycznych umiejętnościach, które są niezbędne do skutecznego zarządzania projektami w rzeczywistych sytuacjach biznesowych, a także na przekazaniu wiedzy niezbędnej do uzyskania pozytywnej oceny z egzaminu IPMA-D.
  2. Doświadczeni wykładowcy: Będąc Autoryzowaną Akademicką Jednostką Szkoleniową, nasz zespół wykładowców składa się z Autoryzowanych Trenerów IPMA, którzy posiadają bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych branżach.
  3. Certyfikat ukończenia: Po ukończeniu szkolenia (80% obecności na zajęciach oraz napisanie egzaminu próbnego IPMA-D) otrzymacie Państwo zaświadczenie podpisane przez Dziekana Wydziału Zarządzania, który będzie potwierdzeniem Waszych umiejętności w zarządzaniu projektami i będzie dodatkowym atutem w CV. Certyfikat IPMA otrzymacie Państwo po pozytywnym zdaniu egzaminu w Instytucji Certyfikującej IPMA.
  4. Networking: To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży, co może prowadzić do nowych możliwości zawodowych.
     

Szczegóły szkolenia i formularz rejestracyjny na stronie szkolenia

 

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ