Rekrutacja na szkolenia biznesowe Wydziału Zarządzania UŁ. Aplikuj!

Jesteś gotowy na kolejny etap w swojej karierze? Chcesz zdobyć nowe kompetencje, poszerzyć swoją wiedzę biznesową i stać się bardziej pewnym siebie liderem? A może chcesz poznać techniki podnoszenia efektywności pracy i konkurencyjności w zarządzaniu projektami oraz zdobyć certyfikat IPMA Polska? To idealny moment, aby podjąć działanie i rozpocząć swój rozwój zawodowy. Trwa rekrutacja na Studium menedżerskie Zarządzanie Projektami oraz Program Rozwoju Liderów.

 

baner ze zdjęciem kobiety w koszuli w paski

Każdy z nas ma nieograniczony potencjał do rozwoju. Jednak kluczem do jego wykorzystania jest ciągłe doskonalenie się, zdobywanie nowych umiejętności i otwartość na nowe możliwości. Nasze szkolenia zostały stworzone z myślą o osobach, które pragną rozwijać się a zdobyte kompetencje móc od razu zastosować w praktyce.

Studium menedżerskie Zarządzanie Projektami

Trzymiesięczny kurs online przygotowujący do egzaminu certyfikującego IPMA Polska poziom D.

Zarządzanie projektami to kluczowa umiejętność w dzisiejszym biznesowym środowisku. Umiejętne zarządzanie projektami zwiększa efektywność pracy, pozwala realizować założone cele i opracowane plany. Jest także narzędziem motywowania zespołów do pracy poprzez przydzielanie zadań i konkretnych horyzontów czasowych ich realizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś już doświadczonym menedżerem projektów czy dopiero zaczynasz swoją karierę, umiejętności w zakresie zarządzania projektami są bezcenne.

Termin szkolenia: 13 listopada 2023 r. - 24 stycznia 2024 r.

Kurs obejmuje: 72h zajęć (18 sesji online), więcej na temat szkolenie na stronie.

Program Rozwoju Liderów

Szkolenie współorganizujemy z EY Academy of Bussines.

Program skierowany do managerów, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się w roli lidera. Szkolenie obejmuje szeroki zakres zagadnień, które są kluczowe dla efektywnego kierowania zespołem oraz osiągania strategicznych celów organizacji. W takcie praktycznych zajęć uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności w zakresie m. in. myślenia strategicznego, krytycznego myślenia, zarządzania wielopokoleniowego oraz etyki menedżerskiej. Jednym z prowadzących zajęcia jest znany i ceniony ekspert w dziedzinie wystąpień publicznych - Maciej Orłoś. Jego ogromne doświadczenie oraz umiejętność przekazywania wiedzy gwarantują wyjątkowe i inspirujące doświadczenie.

Termin szkolenia: 18 listopada 2023 r. - 14 kwietnia 2024 r.

Kurs obejmuje: 11 sesji stacjonarnie i 4 sesje online, więcej na temat szkolenia na stronie.

Nasze programy rozwojowe dostarczają cennej wiedzy i umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w Twojej dziedzinie. Nie przegap tej okazji!

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ